مشخصات اصلی


قیمت: 950000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


معرفی تب سنج گوش ولکس مدل TS-21

دمای طبیعی بدن انسان بین 36/5 تا 37 درجه سانتی‌گراد قرار دارد و زمانی که درجه حرارت بدن از 38 درجه سانتی‌گراد فراتر رود، تب اتفاق می‌افتد. دلایل مختلفی برای افزایش دمای بدن وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: بیماری‌های ویروسی، بیماری‌های باکتریایی، عفونت، بدخیمی و... . در این بین بیماری‌های ویروسی سهم بالایی در ایجاد تب دارند.

به طور کلی درجه حرارت بدن هر انسان با انسان دیگر متفاوت می‌باشد و در طول روز هم دچار تغییراتی می‌شود. به عنوان مثال در صبح زود درجه حرارت بدن در کمینه مقدار خود قرار دارد اما در بعد ظهر به بیشینه می‌رسد.

درجه حرارت بدن کودکان در مقایسه با افراد بزرگسال بیشتر است. این تفاوت طبیعی موجب ایجاد تفاوت در علائم تب نیز می‌گردد. در کودکان افزایش درجه حرارت بدن با زیادتر شدن ضربان قلب، سریع‌تر نفس کشیدن و نیاز به مایعات زیاد همراه است. در موارد وخیم‌تر حتی احتمال ایجاد تشنج به ویژه در کودکان پسر نیز وجود دارد.

در افراد بزرگسال اگر دمای بدن بین 38 تا 38/9 درجه سانتی‌گراد قرار داشته باشد، تب از نوع خفیف است و نشانه‌های آن خستگی مفرط و قرمزی گونه‌ها می‌باشد. این تب پس از مدتی استراحت رفع می‌گردد. قرار داشتن دمای بدن بین بازه‌ی 39 تا 39/9 درجه سانتی‌گراد نیز نشان‌دهنده‌ی تب بالا است. این تب، سردرد شدیدی در فرد به وجود می‌آورد. اگر دمای بدن از 40 درجه سانتی‌گراد تجاوز کند، تب از نوع وخیم است و فرد هیچ‌گونه انرژی برای انجام کارهایش ندارد.

تب سنج وسیله‌ای برای اندازه گیری دمای بدن است و انواع مختلفی هم دارد. یکی از پرکاربردترین انواع تب سنج، تب سنج گوشی است. این تب سنج برای اندازه‌گیری دمای بدن کودکان یک گزینه‌ی بسیار عالی محسوب می‌گردد، زیرا استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد و هیچ آزاری را برای کودک ایجاد نمی‌کند.

تب سنج تو گوشی ولکس با داشتن قابلیت‌های ویژه و کاربری ساده یک انتخاب عالی برای اندازه‌گیری دمای بدن کودکان می‌باشد. این تب سنج در صورت عدم استفاده، به طور خودکار خاموش می‌گردد و از عمر باتری بالایی نیز برخوردار است.

طرز استفاده از تب سنج گوشی مدل TS-21 ولکس

برای استفاده از این تب سنج، در وهله اول بایستی کودک را کاملاً ساکت و آرام کنید. سپس تب سنج را وارد گوش کودک نموده و عدد آن را بخوانید. در این تب سنج، امکان تغییر واحد اندازه‌گیری از سانتی‌گراد به فارنهایت و برعکس، وجود دارد.برچسب ها: تب سنج , ولکس , wellex , تب سنج گوش , تبسنج ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط